Apie mus

FC Riešė logo

 

Futbolo klubo ,,Riešė”  pradžia ir dabartis!

Riešė img1

Viskas prasidėjo 2008 metais.

Žmogus, kurį būtina paminėti – Eimantas Grikis. Kaip jau įprasta  kekvienais metais Riešėje vyksta Riešės Olimpiada – Sporto šventė. Eimantas Grikis subūrė futbolo komandą, kuri  Olimpiadoje varžėsi su kitomis komandomis. Jis pasiūlė Tomui Guiskiui prisidėti prie jo komandos. Po šios įsimintinos Olimpiados ir gimė…futbolas Riešėje.

Pradžioje buvo nedaug norinčių žaisti futbolą Riešės gimnazijos stadione. Kad suburti daugiau žaidėjų, kilo mintis išklijuoti skelbimus Riešės gimnazijoje, parduotuvėse bei skelbimo lentose visoje Riešėje kviečiančius prisijungti prie Riešės futbolo.

Vieni iš pirmųjų, kurie prisidėjo prie komandos, kurie degė noru žaisti futbolą buvo Rytis Jakavonis, Andrius Pranskėtis, Vaitvilas Driskius, Paulius Miežionis, Vitalijus Fiodorovas, Tomas Guiskis, Eimantas Grikis.

Su kiekvienais metais mūsų komandos gretos vis augo, kol galų gale jos taip išaugo, kad į varžybas, kurias organizuodavome du kartus per savaitę, susirinkdavo  virš 30 žaidėjų.

Iš šio didelio Riešiškių būrio ir susiformavo mūsų dabartinė komanda.

Riešės komanda tuo metu nedalyvavo oficialiuose turnyruose. Visi  komandos nariai žaisdavo už kitas Vilniaus komandas. Kartą gimė mintis, kad reiktų Riešės komandai  registruotis į pirmąjį oficialų futbolo turnyrą.

Prieš registruojantis į turnyrą pagalvojom, kad komandai reikėtų tvarkingos žaidybinės aprangos. Todėl nutarėme paprašyti paramos iš Riešės įmonės ,,Magrės baldai”.  Neįtikėtina, bet paramą gavome. Už tai didelis ačiū ,,Magrės baldų” šeimininkui!

Registravomės į  Mini Futbolo Lygos (MFL) turnyrą , kuriame žaidimo formatas 7×7.

Pradžioje labai nesisekė. Pralaimėdavome visas rungtynes ir likdavome nieko nepešę. Pastoviai buvome pirmi… bet nuo galo.

Tada supratome, jeigu norime  pasiekti pergalių mums reikia trenerio, kuris galėtų mus išmokyti žaidybinės taktikos, technikos, duoti patarimų. Trenerio ieškojome internete. Tapo aišku, kad niekas nenori dirbti be atlygio, todėl ir surasti trenerį, kuris mus treniruotų už dyką – buvo neįmanoma misija.

Iš pradžių buvo tikslas susirasti daugiau įmonių, žmonių, kurie galėtų mūsų komandai suteikti paramą, tada turėtume galimybę susimokėti treneriui. Rašėme daugybę laiškų, prašydami paramos.

Viena iš pirmųjų, kuri atsiliepė į mūsų prašymus buvo Švedų įmonės LINDAB atstovė gerb. Ieva Neverauskaitė. Jos dėka komandai buvo nupirkta nauja Adidas apranga, kamuoliai, suteikta finansinė parama.

Lindab kompanijos  dėka komanda įgavo naują įvaizdį, kuris mūsų komandos narius dar labiau suvienijo. Tai suteikė papildomos motyvacijos treniruotėse bei rungtynėse. Didelis AČIŪ Ievai Neverauskaitei!

Antras, manau lemiamas įvykis mūsų komandai, buvo kai į mūsų prašymą dėl paramos atsiliepė Stanislovas  Danisevičius  savo laiku  geriausias Lietuvos futbolo žaidėjas! Stanislovas kaip paramą klubui sutiko  tapti mūsų futbolo klubo treneriu . Žinoma, kad mūsų komandai tai buvo nuostabi žinia. Juk ne kiekvienam tenka tokia garbė – treniruotis su futbolo ,,legenda“.

Nuo tada viskas pasikeitė, komandos žaidėjai rado daugiau motyvacijos, pradėjo stengtis treniruotėse, tobulėti ir pelnyti daugiau įvarčių į priešininkų vartus.

Manau, Stanislovo Danisevičiaus noras bei tikėjimas mumis ir buvo  pagrindinė priežastis, dėl kurios MFL mini futbole atsirado komanda FK „RIEŠĖ“.

Ir štai rezultatai.

MFL 2015 metų sezonas tapo sidabriniu. II vieta puikus pasiekimas jaunam klubui.

2016 metais sujungus stipriausias SFL ir MFL lygų komandas FK Riešė pateko į stipriausią A divizioną.

2016 metų sezone dažnas prognozavo mūsų klubui vietą A diviziono gale ar net iškritimą į B divizioną. Tačiau mūsų užsispyrimas, sunkus darbas treniruotėse, žaidybinė drausmė garantavo mums tvirtą penktą vietą.

Galime pasidžiaugti, kad mes vieninteliai iš A diviziono komandų 2016 m. sezone sužaidėme du kartus lygiosiomis su A diviziono nugalėtojais  El Dorado komanda tuo pačiu atimdami iš jų du garbingus taškus.

Futbolo gyvenimas nestovi vietoje. Jau nuo lapkričio mėnesio prasideda pasiruošimas 2017 metų MFL A diviziono čempionatui.

Su mumis kartu ir naujieji klubo remėjai  MAGRĖS BALDAI, UAB Cesta ir UAB Somlita iš Riešės!!!

Tobulumui ribų nėra, jei yra noro treniruotis ir  tobulėti….

FK RIEŠĖ istorija tęsiasi!!!

Tomas Guiskis


 

cesta-images Magrės baldai images610C16EF    http://www.somlita.lt/Lindab_targetleft sl logo   VEDIZA Logotipas     liukstata-uabula01


2017 metų sezonas

 FC Riešė logo

143448_watermark
Treneris Stanislovas Danisevičius
2 untitled
Tomas Guiskis, puolėjas- klubo prezidentas
4 untitled
Rytis Jakavonis, saugas-puolėjas
10 untitled
Vitalijus Fiodorovas, sugas
3 untitled
Rytis Musauskas saugas
9 untitled
Paulius Miežonis vartininkas
11untitled
Andrius Pransketis, gynėjas
6 untitled
Denis Vlasov, gynėjas
1untitled
Dainius Nedzinskas, gynėjas
untitled
Deividas Petravičius, gynėjas
1untitled
Dominykas Stragys, gynėjas
DSCN0373
Reinaldas Barauskas

 

 

 

 

 

 

 

 

FK RIEŠĖ